Medeniyet ve İnsan Konulu Kompozisyon

Pazartesi, 14 Ocak 2019, 17:27 | Genel | 11 Comments
by ozden

Medeniyet ve İnsan Hakkında Kısa Yazı, Medeniyet ve İnsan Konulu Kompozisyon

Medeniyetleri ortaya çıkaran insanlardır. insanlar çalışıp belli bir kültür birikimine sahip olduklarında ortaya koydukları ürünler ve düşünce tarzları ile medeniyetleri meydana getirirler.

Ayrıca medeniyet uygarlık demektir. Uygarlık ise çağın gereklerine cevap verebilmek, çağın gelişmelerini yakından takip edebilmek demektir. Her zaman kendilerini güncel tutan ve yaşanan gelişmelere ayak uydurabilen insanlar medeni insanlardır. Medeni insanlar her toplumda ve her ortamda beğeni kazanan kişiler olarak bilinmektedir. Uygarlık Atamızın da bize hedef gösterdiği çok öneli bir kavramdır. Bu nedenle çağımızı yakından takip ederek uygarlığın çizgisinden hiçbir zaman ayrılmamız gerekmektedir.

Uygarlığı oluşturan insanlar olduğundan toplumlar bireylerin gelişimine büyük önem vermeli gerek sanatsal gerek düşünsel alanda sanatın ve bilimin gelişmesi desteklenmelidir. Bugün hayranlıkla izlediğimizi medeniyet kalıntıları bizim gibi insanlar tarafından ortaya konmuştur ve biz de çok çalışarak kendimizden sonrakilere hayranlık duyulacak bir medeniyet bırakmalıyız.

İnsan ve Medeniyet İle İlgili Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

11 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Medeniyet ve İnsan Konulu Kompozisyon"

 1. İLYAZ dedi ki:

  ÇOK İYİ

 2. keşef dedi ki:

  ahhhhhhhhhhhhhh demeyipte ohhhhhhhhhhhhhh dersiniz

 3. keşef dedi ki:

  benle porno yapmak istiyor musunuz

 4. Deniz dedi ki:

  Bence boyutu gayet guzel saol

 5. pink dedi ki:

  biraz daha kısa olabilirmiş. Ama yine de teşekkürler.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.