Meslek Liselerinde Boş Kalan Kontenjanlara Başvuru İşlemleri 2010

Pazartesi, 6 Eylül 2010, 23:53 | Bilgi Paylaşımı | 4 Comments
by admin

SINAVLA TEOG PUANINA GÖRE ÖĞRENCİ ALAN MESLEK LİSELERİNDE BOŞ KALAN KONTENJANLARA ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YERLEŞTİRME PUANINA (OYP) GÖRE ÖN KAYIT YOLU İLE ÖĞRENCİ ALINMASI

II. yerleştirmeden sonra yapılan 3 (üç) defa yedek yerleştirmeler sonucuna göre Anadolu meslekî ve teknik ortaöğretim kurumları, Anadolu Tarım Meslek Liseleri, Tarım Meslek Liseleri, Adalet Meslek Liseleri, Anadolu İmam Hatip Liseleri, Anadolu Tapu ve Kadastro Meslek Lisesine yerleşen öğrencilerin kesin kayıt işlemleri tamamlanmıştır. Bu okullarda bulunan açık kontenjanlara OYP esas alınarak Mesleki ve Teknik Yönetmeliğinin 49. maddesine göre ön kayıt yolu ile öğrenci kabul edilecektir. Kesin kayıtlar sonunda açık kontenjan bulunması durumunda, ders yılının başladığı haftanın son günü çalışma saati bitimine kadar yedek listeden sırası gelenlerin kayıtları yapılacaktır.

Yerleştirme işlemi OYP puanına göre aşağıda belirtilen takvim doğrultusunda merkezi olarak yapılacaktır.

Başvuru ve yerleştirme işlemi e Okul sisteminden yapılacaktır.

Boş kontenjanlar için tıklayınız…

Başvuru için tıklayınız…

Tagged with: , ,

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Meslek Liselerinde Boş Kalan Kontenjanlara Başvuru İşlemleri 2010"

 1. dilek dedi ki:

  bana yardım edin lütfen ya ben açık ögretime kayıt olamıyorum ya

 2. mustafa dedi ki:

  ya boş kontenjan yazıyor cıkmıyor hangi okulda boş kontenjan var vöyrenemiyorum ben mi beceremiyorum yoksa sitemi karışık anlamadım meslek liselerine kayıt olm akj istiyorum hangisinde boş kontenjan nvar bana meyil atamazmısınız rica etsem_size cokteşekür ederim . saygılarımla ayşe nur genç………..

 3. sasd4g5 dedi ki:

  anlamadı napıcam 7 eylul kayıt sonucları dio acıyorum cıkmo o bisey halbuki on kayıtı kazan dı HELP MEEEEEEEEEEEEE kimse bilmi omu neden tıcaret e gıt cegim

 4. sasd4g5 dedi ki:

  of ya help me

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.