MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır İstifa Etti Kaset Skandalı

Cumartesi, 21 Mayıs 2011, 11:18 | Genel | 0 Yorum
by admin

Bir sitede yasak ilişkikaseti olduğu iddia edilen 6 kişiden birisi olan MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır, partideki görevlerinden ve adaylıktan istifa etti. İşte Ayrıntılar:

Bir internet sitesinde, uygunsuz görüntüleri olduğu öne sürülen 6 MHP’li yöneticisi arasında gösterilen Osman Çakır, Devlet Bahçeli’nin “şantaja boyun eğmeyeceğiz, arkadaşlarım istifa etmeyecek”, demesine bugün MHP’yle olan tüm bağlarını koparttı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çakır, partideki görevlerinden, parti üyeliğinden ve Samsun milletvekili adaylığından istifa ettiğini açıkladı.

Çakır, yaptığı yazılı açıklamada, ”Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılığı, Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinden ve Parti üyeliğinden, Samsun Milletvekili Adaylığından istifa ettim” ifadelerini kullandı.

“AĞIR İFTİRA” DEMİŞTİ

Osman Çakır, iddialar üzerine, “Bu ağır bir iftira yasal yollara

başvuracağız” değerlendirmesini yapmıştı.

Haber7 -21 Mayıs 2011

21 Mayıs 2011 MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır İstifa Etti,MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır Kaseti 21 Mayıs 2011,Osman Çakır Neden İstifa Etti 21.05.2011,MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır Partiden MHP den İstifa Etti

Tagged with: , ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.