Ne Ekersen Onu Biçersin Anlamı Açıklaması ve Örnek Cümleler

Pazar, 25 Mayıs 2014, 3:18 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Ne Ekersen Onu Biçersin Ne Demektir, Ne Ekersen Onu Biçersin Anlamı Açıklaması ve Örnek Cümleler

İnsanoğlu her zaman diğer insanlarla etkileşimde bulunur. Bu etkileşim bazen iyi bazense kötü yönde gerçekleşir. Ama nasıl olursa olsun insan hayatta her zaman yaptıklarının karşılığını alır.Bu nedenle hayatımız boyunca her zaman davranışlarımıza dikkat etmeli, bu davranışların bize bir gün mutlaka geri döneceğini hiçbir zaman unutmamalıyız.

Bugün zor durumda olan bir insana iyi davrandığımızda bir gün gelecek o insan da bize karşı bir iyilik yapacaktır. Aksi şekilde biz başkalarına kötülük yaptığımızda çevremizde kötü bir insan olarak tanınacak bu sebeple de başkalarından kötülük göreceğizdir. Bu durum her zaman bu şekilde devam edip gidecek insanoğlu hayatı boyunca yaptıklarının karşılığını alacaktır. Unutmamak gerekir ki insan ilişkileri daima karşılıklıdır. İnsan bir ayna gibidir, karşısındaki kendisine nasıl davranırsa o da aynı davranışı karşısındakine ayna gibi yansıtır.

İyilik, dünyanın en güzel davranışıdır. İyilik yapmaktan kişiye asa kötülük gelmez. Bu nedenle karşımızdaki kişilere karşı her zaman iyi davranışlarda bulunmaya özen göstermeli ve kötülüğün kimseye bir faydası olmadığını unutmamalıyız.

Ne Ekersen Onu Biçersin Sözü İle İlgili Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.