Nevşehir Okullara Kar Tatili Var mı Son Durum Ocak 2012

Pazartesi, 16 Ocak 2012, 13:33 | Genel | 3 Comments
by admin

Türkiye’nin birçok yerinde yoğun kar yağışı devam ederken , Nevşehir ilinde yer alan öğrenciler ve veliler okulların 17 Ocak 2012 Salı günü tatil olup olmadığını merak ediyorlar. Nevşehir için kar tatili haberlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz …

 NEVŞEHİR ( 16 Ocak 2012 Pazartesi Tatil )

Nevşehir’de kar yağışı nedeniyle eğitime Hacıbektaş’ta iki gün, Kozaklı ve Gülşehir ilçeleri ile Avanos’un belde ve köylerinde bir gün ara verildi.

Nevşehir Valiliğinden alınan bilgiye göre, Nevşehir ve ilçelerinde dünden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitime Hacıbektaş’ta iki gün, Kozaklı ve Gülşehir ilçelerinde ise bir gün ara verildi, Avanos’ta ise ilçe merkezi hariç belde ve köylerde de okullar bir gün tatil edildi.

Hacıbektaş Özel İdare Müdür Vekili Şengül Koçak, ilçenin 26 köyü ile 2 beldesi bulunduğunu, Karaburna beldesi hariç diğer köy yollarının tamamen ulaşımakapalı olduğunu, saat 03.00’ten itibaren kapalı köy yollarını açmaya çalıştıklarını belirtti.

Nevşehir Kar Tatili Var mı 17 Ocak 2012 , Nevşehir Okullara Kar Tatili Olacak mı Devam Ediyor mu 16.01.2012 , Nevşehir Eğitime Kar Engeli 29 Şubat , Nevşehir Okullara Kar Tatili Verildi mi Verilecek Verildi 17 Ocak 2012 Salı

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Nevşehir Okullara Kar Tatili Var mı Son Durum Ocak 2012"

 1. abdulbaki dedi ki:

  gardaşım merkezde çok buz war servis ile kaza yapıyoduk heryerde tatil burda deil ben avanosta oturuyorum nevşehir lisesine gidiyorum nasıl olacak cevap verirsseniz sevinirim.?

 2. ahmet dedi ki:

  HER YERDE YOĞUN BUZ VAR.. ÇEVRE İL İLÇELERDE TATİL VAR. YERLER BUZ PİSTİ NEVŞEHİR NEDEN TATİL DEĞİL…BEDEL Mİ GEREKİYOR….

  • Rıdvan dedi ki:

   Evet kardeşim ya Nevşehir i neden tatil etmezlerki Ankara Valiliği nin işi bu ya :(

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.