Nice İnsanlar Gördüm Üstlerinde Elbise Yok, Nice Elbiseler Gördüm İçlerinde İnsan Yok Kompozisiyon

Cumartesi, 21 Kasım 2015, 11:26 | Genel | 1 Yorum
by ozden

Nice İnsanlar Gördüm Üstlerinde Elbise Yok, Nice Elbiseler Gördüm İçlerinde İnsan Yok Hakkında Kısa Yazı, Nice İnsanlar Gördüm Üstlerinde Elbise Yok, Nice Elbiseler Gördüm İçlerinde İnsan Yok Kompozisyon

İnsanlık para ile mal, mülk ve elbise ile ölçülmez. İnsanlık kişinin davranışları ve diğer insanlarla olan ilişkilerinde gösterdiği tutum ile ölçülür. Bu nedenle kişiliğimizi dış görünüşümüz ile değil, davranışlarımız ile güçlendirmeye çalışmalıyız.

Bazı insanlar dış görünüşlerine önem verip düzgün ve pahalı elbiseler giydiklerinde kendilerinin değerli olduğu hissine kapılırlar. Ancak insanlara değer kazandıran pahalı ve güzel elbiseler değildir. Kişiye değer kazandıran karakteri ve davranış biçimleridir. Davranışlarımıza dikkat edip, diğer insanlarla olan ilişkilerimize önem verdiğimizde pahalı elbiselerden daha çok değer kazanmamız mümkündür.

Dünyadaki kimi insanlar yokluk içindedir, üstlerinde kötü elbiseler olsa hatta hiç elbise olmasa da bu kişiler davranışları ile kendilerine hayran bırakırlar. Çünkü önemli olan üstümüzdeki elbiseler değil diğer insanlara karşı nasıl davranışlar içinde olduğumuzdur.

Nice İnsanlar Gördüm Üstlerinde Elbise Yok, Nice Elbiseler Gördüm İçlerinde İnsan Yok Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Nice İnsanlar Gördüm Üstlerinde Elbise Yok, Nice Elbiseler Gördüm İçlerinde İnsan Yok Kompozisiyon"

  1. semira hazal dedi ki:

    allhım sen kimseyi zar altında bırakma amin….

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.