Ödüllü çocuk oyun merkezi “My GYM”, Bağdat Caddesi’nde açıldı

Pazartesi, 1 Ekim 2012, 16:21 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

1983 yılından bu yana çocukların sağlıklı gelişimi için hizmet veren My GYM’in Bağdat Caddesi Şubesi’nde, 6 haftalık bebekler ile 13 yaş arası çocukların fiziksel, bilişsel ve duygusal gelişimlerine yardımcı olan özel programlar uygulanıyor.

Yaşlara göre düzenlenen dersleri; müzik, dans ve oyun sınıfları; temel jimnastik ve diğer özgün faaliyetlerin yanı sıra muhteşem doğum günü kutlamaları ile de şöhret kazanmış olan My GYM’de; çocuklar hem eğleniyor, hem de güç, denge, koordinasyon, ince ve bütüncül motor yetenekleri, çeviklik, esneklik, *sosyal* beceri ve en önemlisi özgüven kazanıyorlar.

*Ücretsiz deneme dersleri de var…*

Çocukların heyecanını her an daha da artırmak için en son teknolojiyi takip eden merkezin, yerleşim düzeni her hafta değiştiriliyor. Uzman eğitmenleri, ödüllü sınıf programları ve mükemmel öğrenci/öğretmen oranı ile en iyi erken öğrenme programı şöhretini kazanan My GYM’de, anne ve babaların çocukları ile katılabilecekleri ücretsiz deneme dersleri de var..

My GYM Ödüllü Oyun Çocuk Merkezi ….

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.