Öğrencinin Kendisi Olmadan SBS Tercihleri Yapılabilir mi – 2010

Salı, 13 Temmuz 2010, 11:13 | Bilgi Paylaşımı | 6 Comments
by admin

Tercih döneminde öğrencim şehir dışında. O olmadan da tercih yapabilir miyiz?
Tercihlerle ilgili tüm işlemler öğrencinin TC kimlik numarası kullanılarak öğrenci velisi tarafından yapılabilir ve takip edilebilir. Öğrencinin bizzat bulunması gerekmemektedir.

Tagged with: , , ,

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Öğrencinin Kendisi Olmadan SBS Tercihleri Yapılabilir mi – 2010"

 1. MERT ÇELİK dedi ki:

  tercih yapma tarihlerinde şehir dışında olacağım. e okul üzerinden şehir dışında başka bir okulda tercih yapma şansım var mıdır? acil cevap lütfen.

 2. Betül dedi ki:

  Ya , bir şey soracaktım ; herhangi bir okuldan tercih yapacağımız zaman yanımıza özel olarak bir şey almıyoruz , değil mi? Ne gerekiyor?

 3. dilara dedi ki:

  ya ben hala yercih yapamadım :S
  intenettende olmuyo güvenlik kayıt no falan dio ne yzcam bn oraya

 4. merve dedi ki:

  ya ben tatile gittim internetten tercih yapıpda sonra tekrar okula gitmem gerekirmi acil cevap

 5. arif dedi ki:

  bana yardımcı olurmusunuz???
  okula gittim ve tercih yaptım.
  bana bi kagit verdiler işte terci yptigim okullar yazılı rehber hocasına sordum tmm işin kalmadı baska dedi.şimdi tercih yaplmısmı oluyor yoksa internet üzerinden tekrarmı yapıcaz??

  • admin dedi ki:

   Arif adlı okuyucu – Yönetici Cevabı: Eğer o kağıdın üzerinde sizin yaptığınız tercihler yazıyorsa ve okul müdürü tarafından onaylanmışsa sizin başka yapacağınız bir şey yoktur. Tercihleriniz yapılmış demektir.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.