Öğretmene Şiddet Durmuyor – Samsun’da Öğretmeni Linç Ettiler

Cuma, 4 Mayıs 2012, 19:41 | Eğitim ve Öğretim, Genel | 2 Comments
by admin

Beden öğretmenine ailecek dayakSon olarak İstanbul’da bir öğretmenin öğrencisi tarafından bıçaklanmasının ardından, Samsun’da da benzer bir olay yaşandı. Samsun’da bir lisede görev yapan Beden Eğitim Öğretmeni Suat Salim Güner, evinin önünde, daha önceden tartıştığı öğrencisinin yakınları tarafından sopayla öldüresiye dövüldü.

Yaklaşık 2 hafta önce bir öğrencisinin annesiyle tartıştığı öne sürülen Kızılırmak Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Suat Salim Güner, akşam saatlerinde İshaklı Mahallesi Gençlik Sokak’taki evinin yakınlarında iki kişi tarafından dövülerek burnu ve çenesi kırıldı.

Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.

KIZIN DAYISI, ARKADAŞLARI İLE TOPLANIP DÖVDÜ

Bu gelişmeleri öğrenen kız öğrencinin dayısı 30 yaşındaki Cemil K., iddiaya göre yanına arkaşlarını da alarak öğretmen Güner’in evinin önünde bekledi. Cemil K. ve arkadaşları, eve gelen öğretmene sopalarla saldırıp vurmaya başladı.

Öğretmek kanlar içinde yere yığılınca da bırakıp kaçtı. Yüz ve çenesinde kırıklar oluşan, 3 dişi kırılan ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluk ve şişlikler meydana gelen öğretmen Suat Salim Güner, Bafra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, dayı Cemil K. ile saldırıya karıştığı öne sürülen arkadaşı 34 yaşındaki Ramazan B.’yi gözaltına aldı.

Bazı öğretmenler, darbedilen öğretmene destek amacıyla sevk alarak derse girmedi.

kullan

AA – 4 Mayıs 2012

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Öğretmene Şiddet Durmuyor – Samsun’da Öğretmeni Linç Ettiler"

  1. eylem dedi ki:

    demekki öğretmende rahat durmamış otursaydı götü kaşınmışki öğrenci onu vurmuş o öğrencininde biyeri kaşınmış herhalde :) allah ikisininde belasını versin

  2. sami dedi ki:

    öğretmenler rahat durmazsa böyle olur allah atahan özerin belasını versin

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.