Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu

Pazartesi, 17 Eylül 2012, 22:40 | Bilgi Paylaşımı | 4 Comments
by admin

İlköğretim ve Ortaöğretim dosyalarımızı eokulegitim.com olarak paylaşıyoruz.  Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu bu sayfadan indirebilirsiniz. Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

 

  Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu :

Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu 2016 2017 dos, Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu İndir Yükle,  Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu Word Excel Doc xls İndir, Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu İçin MEB 2016 2017 dos, Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 2017 dos

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Okul Öncesi Çocuklar İçin Doldurulacak Gelişim Raporu"

 1. candan dedi ki:

  yeni öğretmen oldum hiç gelişim raporu doldurmadım e okul dan nasıl doldurup çıkarıcağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz

  • murat onur dedi ki:

   merhaba hocam. öncelikle hayırlı olsun…

   gelişim raporu doldurmak için e-okul şifrenizin olması yeterli.
   1.adım : e-okul öğretmen girişi yapıyorsunuz.
   2. adım :e-okul modülleri bölümünden okul öncesi kurum işlerine tıklıyorsun.
   3. adım :okul öncesi kurum işleri modülünün altında gelişim raporu yazan yeri tıkla gelişim raporu girişi modülü çıkacak ona tıkla.
   4. adım : karşına açılacak sayfada gelişim alanları bölümü var. ordan bil-psik-dil vs alanlarından birini seçip raporu doldurmaya başlıyorsun. sistem otomatik kaydeder ancak on dakika işlem yapmazsanız sayfa otomatik sizi atacaktır.
   kolay gelsin…

   başarılar

 2. emine dedi ki:

  merhaba.

 3. emine dedi ki:

  iyi,beğendim

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.