Okullardaki Sivil Savunma Kulübünün Görevleri ve Sorumlulukları Nelerdir

Pazartesi, 20 Şubat 2017, 20:50 | Ödev | 0 Yorum
by ozge2017

İlköğretim, ortaöğretim ve lise okuyan öğrenciler, okullarında bir takım sivil savunma kulüpleri içerisinde görev alırlar. Bu kulüplerin içerisinde yer almak öğrencilerin eğitim ve öğretimine destek olucu nitelik taşımaktadır. Bu kulüplerin öğrenciye hem okul içerisinde hem de okul dışarısında birçok fayda sağlamaktadır. Bizler de sizler için derlemiş olduğumuz bu çalışma içerisinde, okullardaki sivil savunma kulübünün görevleri ve sorumlulukları nelerdir kısaca bilgi vereceğiz.

Okullardaki Sivil Savunma Kulübünün Görevleri ve Sorumlulukları Nelerdir ile ilgili görsel sonucu

Öğrencilerin sivil savunma kulübü içerisinde yer almaları onların hakları ile sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamaktadır. Yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma gibi kavramları el üstünde tutmayı ve yaşamla ilgili birçok konu hakkında fikir sahibi olmayı sağlamaktadır. Sivil savunma kulübü öğrencilerin hem eğitim hem de öğretim alanında kendilerini geliştirme fırsatını onlara sağlamaktadır.

 

 

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.