ÖSYM Her İlden 2 Öğrenciyi YGS Bilgilendirme Toplantısına Davet Etti

Perşembe, 20 Ocak 2011, 17:20 | YGS LYS | 0 Yorum
by admin

ÖSYM, 20 Ocak 2011 tarihi itibariyle yaptığı duyuruda değişen sınav güvenlik önlemlerinin YGS’ye girecek olan öğrencilere daha iyi anlatılması amacıyla bilgilendirme toplantısı yapacağını açıkladı. ÖSYM’nin resmî açıklaması şu şekilde:

BASIN DUYURUSU

(20 Ocak 2011)
2011-YGS’ye Girecek Öğrencileri Bilgilendirme Toplantısı

Sayın Milli Eğitim Bakanımızın bilgisi dahilinde, Millî Eğitim Bakanlığı ve Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Başkanlığı’nın iş birliği ile 7 Şubat 2011 tarihinde Başkanlığımız bünyesinde YGS’ye başvuran lise son sınıf öğrencileri ile bir bilgilendirme toplantısı planlanmıştır.

ÖSYM’nin Ekim 2010 tarihinden sonra uygulamakta olduğu sınav güvenlik tedbirlerine paralel olarak 27 Mart 2011 günü yapılacak olan YGS’de uygulanacak olan sınav güvenliği ve değişen sınav kuralları hakkında öğrencilerimize bilgi verileceği söz konusu organizasyona her ilden iki öğrenci davet edilecek, öğrencilerin yol ve konaklama ücretleri Merkezimizce karşılanacaktır. Bu toplantıya katılmak üzere farklı okul türünde bir kız bir erkek olmak üzere YGS’ye katılacak 2 (iki) son sınıf öğrencisi, İl Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenerek, öğrenci bilgileri Merkezimize bildirilecektir.

7 Şubat 2011 tarihinde saat 12.00’de başlaması öngörülen toplantıda, öncelikle basın mensuplarına bilgi verilecek, daha sonra öğrencilerle yapılacak toplantı başlayacaktır. Öğrencilerle yapılacak toplantı sonrasında basın mensuplarına tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI – 20 Ocak 2011

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.