Performans Değerlendirme Ölçeği

Pazartesi, 2 Şubat 2015, 0:27 | Bilgi Paylaşımı | 4 Comments
by eokulbengi

Performans Değerlendirme Ölçeği  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  Performans Değerlendirme Ölçeği bu sayfadan indirebilirsiniz. Performans Değerlendirme Ölçeği için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

Performans Değerlendirme Ölçeği 2016 2017 dos, Performans Değerlendirme Ölçeği İndir Yükle,  Performans Değerlendirme Ölçeği Word Excel Doc xls İndir, Performans Değerlendirme Ölçeği Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, Performans Değerlendirme Ölçeği İçin MEB 2016 2017 dos, Performans Değerlendirme Ölçeği Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu Performans Değerlendirme Ölçeği 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  Performans Değerlendirme Ölçeği :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Performans Değerlendirme Ölçeği"

  1. ali dedi ki:

    süper kapak var ama işime yaramaz

  2. esra dedi ki:

    süper kapak var ama işime yaramaz :/ :/ :/

  3. pelin dedi ki:

    süper kapak var ama işime yaramaz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.