Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir Kompozisyon

Cumartesi, 10 Mart 2018, 14:56 | Genel | 1 Yorum
by ozden

Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir Ne Demektir, Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir Kompozisyon

Günlük hayatta karşılaştığımız olayların bazıları ani olarak gelişse de bazılarının gerçekleşmesi yavaş yavaş olur. Yan bu olayların böyle olacağı zaten önceden bellidir. Bu nedenle ne olacağı belli olan durumlar karşısında şaşırmamak ve bu durumlar için önceden önlem almak gerekmektedir.

Hayatta gerçekleşen olumsuz durumlar genellikle yavaş yavaş oluşur. Bunun için bir süre vardır. Bu süre ilerledikçe gerçekleşecek olan olay yavaş yavaş kendin belli eder. Bu zaman içerisinde öngörülü olabilmek çok önemli bir özelliktir. Öngörülü olmayı başaran kişiler olaylar için önceden hazırlıklı olarak ve tedbir alarak özellikle olumsuz olaylardan fazla hasar almadan kurtulmayı başarırlar.

Yarının ne olacağını önceden tahmin edebiliyorsak bu bizim için çok önemli bir avantajdır. Çok büyük sürprizlerle karşılaşmadığımız sürece başımıza gelecek olayları tahmin etmek çok da zor değildir. Bunun için olaylara uzaktan bakarak bir durum değerlendirmesi yapmak yeterli olacaktır.

Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir Kompozisyon"

  1. yasin dedi ki:

    Güzel Teşşekür ederim..

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.