Proje ve Performans Görevleri İçin Ödev Kapakları

Pazar, 15 Nisan 2012, 16:31 | Genel | 0 Yorum
by admin

Proje ve Peformans Görevi Diğer Adıyla Yıllık Ödevler İçin Uygun Ödev Kapakları :

Microsoft Office Word programında hazırlanmış Çeşitli tablolar ve resimler eklenmiş hazır ödev kapaklarını kendi bilgilerine göre değiştirip kullanabilirsiniz.Ödev hazırlayanların işine yarayacak türden dosyalar tavsiye edilir. Ödev Kapaklarının içinde her ders için : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Sosyal Bilgiler, Türkçe, Biyoloji ve diğer tüm dersler için hazır dönem ödevi kapakları bulunmaktadır.

Merhaba arkadaşlar aşağıdan her öğrencinin ihtiyac duyabileceği ödev kapaklarını indirebilirsiniz. Performans ödevleriniz için birbirinden güzel bu süslü ödev kapaklarını ile sunumlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan resimli ödev kapaklarına göz atıp beğendiğinizi indirebilirsiniz …

Yine aynı zamanda proje ödevleriniz için kullanabilirsiniz. Biyoloji, Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi vb. türlerde oluşturulmuş hazır ödev kapaklarını dilediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz.

Ödev Kapaklarını İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.