Regaip Kandili Mesajları

Perşembe, 1 Mayıs 2014, 13:19 | Eğitim ve Öğretim | 38 Comments
by admin

Yeni Regaip Kandili mesajları ve Regaip Kandili ile ilgili sözleri burada. Regaip Kandili mesajları ve Regaip Kandili ile ilgili sözleri ile sevdiklerine güzel bir mesaj çekebilirsiniz.İşte Regaip Kandili mesajları ve Regaip Kandili ile ilgili sözleri…

Birbirinden özel ve güzel Regaip Kandili mesajları burada…İşte Regaip Kandili özel mesajları…

Eokulegitim.com – Regaip Kandili mesajları ve Regaip Kandili ile ilgili sözleri burada. Regaip Kandili mesajları ve Regaip Kandili ile ilgili sözleri ile sevdiklerine güzel bie mesaj çekebilirsiniz.İşte Regaip Kandili mesajları ve Regaip Kandili ile ilgili sözleri…

• Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

• Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah?ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..

• Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

Regaip Kandili mesajları ve Regaip Kandili ile ilgili sözleri• Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç kandilin mübarek olsun.

• Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

• Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

• Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

• Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

• Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

• Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..

• Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir. Tamaı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir. Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Regaib kandilin mübarek olsun

 

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle…

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaib kandilin mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

 

Bu gece Regaib gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

Regaib kandiliniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun..

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Regaib geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için.. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Regaib kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

Regaib kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah?ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..

Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
Regaib kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

• GECENIN GUZEL YUZU DOKUNSUN, KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BASUCUNDA OLSUN, GUNES OYLE BIR GECEDE DOGSUNKI DUALARIN KABUL, KANDILIN MUBAREK OLSUN.

• FANI DUNYANIN PADISAHI DEGILIM. GONUL HIRKALARINI YAMAR GIYERIM. DOSTLARLA AGLAR, DOSTLARLA GULERIM. SIZ SEVDIKLERIME, IYI KANDILLER DILERIM.

• BAYRAMIN FEYZ-I UZERINIZE, RAHMETI GECMISINIZE,BEREKETI EVINIZE,NURU AHIRETINIZE, SICAKLIGI YUVANIZA OLSUN. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

• YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT KANDILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE TEBRIK EDERIM…

• TONTON BIR DEDE OLDUGUNDA SALLANAN SANDALYENE OTURUP, ANILARINI TAZELEDIGIN BIR GUNDE GUZEL BIR BAYRAM GECIRMEN DILEGI ILE…

• BU DEGERLI KANDIL GECENISINDE, KAINATIN YARATICISI VE ALEMLERIN RABBI BAGISLAYICI VE ACIYICI YUCE ALLAH TUM DUALARINIZI KABUL ETSIN…

• MUBAREK KANDILIN TURK VE ISLAM ALEMINE HAYIRLAR GETIRMESINI DILERIM…

• BIR KANDIL GULU SAVUR SEVDIKLERINE, SIZE ONLARDAN GULUCUKLER GETIRSIN OYLE ICTEN OYLE SAMIMI OL KI GOZ YASLARINI BILE TEBESSUME CEVIRSIN. KANDILIN MUBAREK OLSUN…

• BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OSUN.

    Regaip Kandili Sözleri

Regaip Kandili İle İlgili Güzel Sözler

Merhaba Sevgili Melek’ler veRegaip Kandili ile ilgili güzel sözler arayan tüm sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere, Regaip Kandili’nde sevdiklerinize ve tüm çevrenize yazacağınız en güzel Regaip Kandili mesajları aktarıyoruz.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Regaib Kandilinizi kutlarım

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Regaip kandilinizi kutlarım.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip Kandiliniz hayırlı olsun!

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

eokulegitim.com

38 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Regaip Kandili Mesajları"

 1. mustafa dedi ki:

  Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Regaip Kandiliniz kutlu olsun..

 2. ahmet kurtuldu dedi ki:

  Tüm islam aleminin regaip kandilini kutlar,tüm islam
  ülkelerine barış huzur birlik beraberlik getirmesini
  temenni ederim.saygılar,sevgiler

 3. tatli cadi dedi ki:

  regaib kandiliniz mubarek olsun tum muslumanlarin kalbi sevincle dolsun.

 4. hasan etusun dedi ki:

  çok güzel

 5. hüseyin avcilar dedi ki:

  tüm islam aleminin kandili mübarek olsun alla cc nice kandiller nasip eyler inşallah )))))esselamunaleykum

 6. FATMA dedi ki:

  bu mübarek gün herkese kutlu olsun bu günde kalpler sevgiyle dolsun,herkesin kandili mübarek olsun

 7. esin dedi ki:

  herkesin kandili mübarek olsunn allah iyiki bu mübarek günü yaratmış saygılarımı sunurımmm…

 8. İREM dedi ki:

  BU MESAJLAR BİR MUHTEŞEM AYRICA HERKESİN REGAİP KANDİLİNİ BEN DE KUTLARIM.

 9. ateşoğlu dedi ki:

  regaib gecesi islam alemine hayırlı olsun

 10. MEDENİ dedi ki:

  herkesin kandlini kotluyurum

 11. MEDENİ dedi ki:

  tüm islam alemin mübarek kandilini kotluyurum

 12. ervanur dedi ki:

  kandiliniz mübarek olsun

 13. gülcan dedi ki:

  Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

 14. berivan dedi ki:

  Allah ın selem maifireti hepimizin üzerinde olsun

 15. hazel dedi ki:

  regayip kandilinizi kutlar ve allahım birdahaki REGAİP KANDİLİNİ görmeği nasip eder

 16. hazel dedi ki:

  regayip kandilinizi kutlar ve allahım birdağaki REGAİP KANDİLİNİ görmeği nasip eder

 17. nurten dedi ki:

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

 18. mevlüde dedi ki:

  Bütün müslüman aleminin kandili mübarek olsun…

 19. Aytekin gider dedi ki:

  herkesin regaip kandilin kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

 20. Agah dedi ki:

  Regaib kandili bütün müslümanlara ve ülkemize huzur getirsin. Yüce Allah bütün günahlarımızı affetsin inşallah.

 21. döner akgül dedi ki:

  ÜÇ AYLARIN VE REGAİP KANDİLİNİN TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLERİM

 22. hilmiye özen dedi ki:

  tüm islam ailesinin REGAİP kandilini kutlar bu gece tüm duaların kabul olması dileklerimle hayırlı kandiller diliyorum

 23. MUHAMMET27 dedi ki:

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller herkese

 24. mustafa dedi ki:

  regaib gecenizi en icten dileklerimle kutlarken allaha emanet olunuz

  • recep dedi ki:

   rabbim benim gibi günahkar kullarının ve benim büyük günahkar kulunun şu mübarek regaip kandili yüzüsuyu hürmetine günahlarımızı affeder inşallah islam aleminin regaip kandili mübarek olsun

 25. umutlarım vardı dedi ki:

  bu mübarek regaib kandilinde herkesin regaib kandili mübarek olsun kalbiniz seviçle dolsun

 26. nazan dedi ki:

  Bu Mübarek Günde Yüce Alla ‘ın Sevgisi Bereketi Saadeti Şefkati Merhameti Adaleti Rahmeti Üzerinize Olsun Kandiliniz Mübarek dualarınız Kabul Olsun…

 27. derya dedi ki:

  ümidine derman olacaksa duam Rahmandan tek dileğim memnun olman… imanımız yetermi
  dualarımızın kabulüne bilinmez de Rabbimden dileğim dermanını o koysun gönlüne ve Rahmanın nuru tecelli etsin yüzüne DUA İLE … hayırlı kandiller

 28. Bilge dedi ki:

  farkında olmalı insan….bir damlacık sudan yaratıldığını farketmeli….anne karnına sığarken, dünyaya neden sığmadığını ve en sonunda bir metre karelik yere nasıl sığmak zorunda kalacağını farketmeli..henüz bebekken dünya benim dercesine avuçlarının sımsıkı kapalı olduğunu, ölürkende aynı avuçların HERŞEYİ BIRAKIP GİDİYORUM İŞTE dercesine apaçık olduğunu farketmeli ve ona göre yaşamalı.HAYIRLI KANDİLLER

 29. mahmut ayqün dedi ki:

  tüm islam alemin kandili mübarek olsun..

 30. MUHARREM dedi ki:

  bütün İslam almeinin kandili mübarek olsun inşallah

 31. Fatma dedi ki:

  Gökten ne yağdıda yer kabul etmedi … Toprağa ne ekildide bitmedi…Bu dünyaya kim geldide gitmedi … hangi dert hangi SIKINTI bitmedi…Allahü Tealanın rahmeti mağfireti kime yetmedi …Kim ALLAH dedide o yetişmedi…kim gizli gizli yalvardıda o işitmedi…Kim Rabbim dedide o buyur kulum demedi Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan eylesin cümlemizi…. regaib kandilimiz hayırlı mübarek olsun ….

 32. ahmet şefik turhan dedi ki:

  yaptığınız hizmetler gücününüü artırsın ,regaip kandlimiz müslüman alemine mübarek olsun AMİN….

 33. fethiye deniz dedi ki:

  allahım tüm islam alemine gafletten uyanıp asıl hayatı görme kaplerine şeytanın girmesini diler saglık,uzur,mutluluk,borçlara edalar, kardeşler birbirimize dua edelim dualarınız kabul olsun tüm dünyanın ragaip kandili kutlarım …..

 34. salih dedi ki:

  üç ayların ve regaip kandilinin tüm islam alemine hayırlar getirmesi cenabı allahtan niyaz ederim.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.