Rektörleri şaşırtan mail

Çarşamba, 28 Kasım 2012, 17:24 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by eokulbengi

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir’in kayınpederi Abdurrahim Sağlam’ın hayatını yitirmesini bütün üniversitelerin mütevelli heyet üyeleri ile rektörlerine e mail aracılığıyla duyurdu.

Bir üniversitenin rektörü mesajı alınca şaşırdığını söyleyerek, şunları anlattı: “Bu mesajdan daha şaşıtıcı olan bir başka mesajı hatırladım. O da eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan’ın oğlunun sünnet düğününün duyurulmasıydı. O zaman da hepimize sünnet düğünün yeri ve zamanın belirtildiği mesaj gelmişti. Gerekeni yapmış, hediyelerimizi yollamıştık. ÖSYM Başkanı’ın kayındereninin ölüm haberi gelince de ‘Ne yapmamız isteniyor’ dedim. Mesaj atsak yeterli olur herhalde” dedi.

BAŞSAĞLIĞI KONUSUYLA GİTTİ

“Başsağlığı” konu başlığıyla rektör ve mütevelli heyet üyelerine ulaşan e mail şöyle: “ÖSYM Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali Demir’in kayınpederi vefat etmiştir, Allahtan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz. ÖSYM.”

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.