Robert Moog Hayatı

Çarşamba, 23 Mayıs 2012, 7:52 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Bugün Robert Moog’un 78. Doğum Günü. Robert Moog için özel bir animasyon hazırlayan Google arama motoru , diğer özel günlerden daha fazla emek harcamış bu sefer… Peki, Robert Moog kimdir , hayatı hakkında bilgiler? Google, neden bugünü seçti?

Google, diğer özel günler için hazırladığı logoların aksine, bugün daha etkileşimli bir animasyon ile kullanıcılarını karşıladı. Robert Moog‘un doğumgünü için hazırlanan animasyon, keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak gibi görünüyor.

Robert Moog kimdir?

23 Mayıs 1934’te doğan ve bugün doğum günü kutlanan Robert Moog, elektronik müziğin kurucusu olarak biliniyor. 71 yaşında vefat eden Robert Moog‘un keşfettiği ” Moog Synthesizer” adlı ürün, yeni bir akımın da başlamasına neden oldu.

Robert Moog için hazırlanan animasyon?

Ana sayfada siz de bu etkileşimli animasyonu kurcalayarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Biz denedik, çok başarılı olamadık, umarız sizler başarılı olabilirsiniz.

eokulegitim.com

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.