Rüyada Acı çekmek Görmek

Cuma, 20 Temmuz 2012, 18:27 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

 

Rüyada Acı çekmek Görmek Anlamı :

Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.Rüyada çekilen acı büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.Rüyada her hangi bir yerinin acidigini duymak ve görmek, yeni bir ise girecegine; aciyan yerinin iyilesmesi için bir ilaç aldigini görmek, büyük bir kisiden yardim görecegine isarettir. Aciyan yerinde bir çiban veya ona benzer bir yara varsa kismete, yarayi ameliyat yaptirdigini görmek, kisa zamanda zengin olacagina delalet eder.

Rüyanızda Acı çekmek Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Acı çekmek Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Acı çekmek Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Acı çekmek Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Acı çekmek Rüya Tabiri , Rüyamda Acı çekmek Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Acı çekmek Görmek"

  1. yücel dedi ki:

    Yiğenim üç gündür beni amaliyat masasında göğsüm acılmiş ve bütün organlarım dışarda şeklinde beni görüyor ve gözlerimden boncuk boncuk yaş geliyormuş,ben onu görünce ona bakarak yavrum çok canım yanıyor çok açı şekiyorum çok şeklinde sesleniyor muşum. eğerki açıklamasını yaparsanız çok sevinirim.iyi çalışmalar.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.