Rüyada Altın ve gümüş eşya Görmek

Cuma, 27 Temmuz 2012, 19:07 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Altın ve gümüş eşya Görmek Anlamı :

Rüyada Altın ve gümüş eşya Görmek  Altindan bir kap gibi bir sey görmek, devamli kedere ve sikintiya delalet eder. Altin tastan veya kadehten bir sey içtigini görmek, dini yarim bir kadinla evlenecegine isarettir. Altin ve gümüsten yapilmis esya, kadin ile tabir olunur. Altin kap, fena ve ahlaksiz kadina; gümüs kap, ise iyi ve terbiyeli bir kadina delalet eder. Gerek altindan ve gerek gümüsten yapilmis esyalar ayni sekilde tabir olunur. Her ikisi de seklen ve yüz itibariyle güzel kadina delildir. Bir baska rivayete görede: Altindan yapilmis kap gibi bir sey görmek, devamli kedere ve sikintiya isaret eder. Altin kap, fena ve ahlaksiz kadina gümüs kap, ise iyi ve terbiyeli bir kadina isaret eder. Gerek altindan ve gerek gümüsten yapilmis esyalar ayni sekilde tabir olunur.

Rüyanızda Altın ve gümüş eşya Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Altın ve gümüş eşya Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Altın ve gümüş eşya Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Altın ve gümüş eşya Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Altın ve gümüş eşya Rüya Tabiri , Rüyamda Altın ve gümüş eşya Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Altın ve gümüş eşya Görmek"

  1. AYHAN dedi ki:

    BEN GERÇEK HAYATTA HAMMALLIK YAPIYORUM. MADDİ DURUMUM KÖTÜ. PAZAR AKŞAMI SAAT 18 SULARINDA UYKUYA DALDIM. RÜYAMDA 4-5 ARKADAŞ Bİ APARTMANA EŞYA TAŞIYORDUK. AMA HEPSİ ALTINDANMIŞ MASA SANDALYE MOBİLYA V.S AMA TAŞIDIĞIMIZ EŞYA KADAR DA BİZE VERİLECEKMİŞ SÖZDE. Bİ ANLAM VEREMEDİM..

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.