Rüyada Beklemek Görmek

Salı, 31 Temmuz 2012, 15:59 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

 

Rüyada Beklemek Görmek Anlamı :

Rüyada Beklemek Görmek  Bir insanı beklemek heberle, vasıtayı beklemek çaresizlik ve şaşkınlıkla, bir olay ya da gelişme beklemek ahmaklık ya da gafletle tabir edilir. Beklemek ilim ehli için ziyade ilme ve işlerin kemal bulmasına delalet eder.Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağına işarettir. Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağına işarettir. Beklerken sıkılan, telaşlanan kimse bir sevinç yapacaktır. Bekleyen ve sabreden kimse, umduğundan daha mutlu olacaktır.Iyi bir haberi beklemek hayra, kötü bir seyi beklemek serre delalet eder. Bir isi bekledigini gören uzun ömür sahibi olur. Rüyada beklemek, bilim adamlari için ilme, bazen de dindeki bozukluga isaret eder.

Rüyanızda Beklemek Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Beklemek Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Beklemek Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Beklemek Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Beklemek Rüya Tabiri , Rüyamda Beklemek Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Beklemek Görmek"

  1. meral eşref dedi ki:

    rüyamda eşim oğlum ve kızım arka bahçede fare yakalamaya çalışıyorlar kızım bira bağırıyor sanki fare üstüne sıçramış gibi.bende evimize gelen yardımcı bayanı gelmesi geçiktiği için telaşla bekliyorum.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.