Rüyada Belge Görmek

Çarşamba, 1 Ağustos 2012, 16:27 | Bilgi Paylaşımı | 4 Comments
by eokulyaz

Rüyada Belge Görmek Anlamı :

Rüyada Belge Görmek  Resmi belge görmek, bir arkadaşın ya da ailede birinin evlenmesine, ya da tapuyla ilgili işiniz olacağına işarettir.Okuldan belge verilmesi, hiçbir zaman uğraştığınız işlerin yolunda gitmeyeceğine ve her alanda başarısız olacağınıza işarettir. Resmi belge görmek, bir arkadaşın ya da ailede birinin evlenmesine, ya da tapuyla ilgili işiniz olacağına işarettir.Okuldan belge verilmesi, hiçbir zaman uğraştığınız işlerin yolunda gitmeyeceğine ve her alanda başarısız olacağınıza işarettir. Rüyada eline bir belge verilen kimse hayatta yükselir. Belge temizse değerli bir eşya, büyük bir mülk gelecek demektir ama belge kirli ise kişi karanlık yollardan para kazanacak demektir.

Rüyanızda Belge Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Belge Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Belge Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Belge Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Belge Rüya Tabiri , Rüyamda Belge Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Belge Görmek"

 1. Aylin dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım Ayça isimli birinin sınav sonuç belgesi tıp fakültesi kazanmış olarak gördüm . Peşine bu kişinin fotoğrafları ve videoları tek tek geldi. Kadının kuçağında 2-3 yaşlarında kız çocuk vardı. Kadın sarı saçlı renkli gözlü ve zayıftı.

 2. celal dedi ki:

  Ruyamda takdir belgesi gördüm iyi biseymi,acaba

 3. asli dedi ki:

  Ruyamda arkadasimla birlikte karne aliyorduk ve arkadasim takdiri 1 puan ile kacirdi. Bu nedir?

 4. Hasan dedi ki:

  arkadaşlar rüyada arkadaşımın takdir belgesi aldığını görmek ne demektir

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.