Rüyada Beşibiryerde Görmek

Çarşamba, 1 Ağustos 2012, 16:23 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Beşibiryerde Görmek Anlamı :

Rüyada Beşibiryerde Görmek  Rüyada beşibiryerde ile ilgili herhangi birşey görmek, eline çok mal geçeceği ve maddi kazanç belirtir. Rüyada besibiryerde ile ilgili herhangi birsey görmek, eline çok mal geçecegi ve maddi kazanç belirtir.

Rüyanızda Beşibiryerde Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Beşibiryerde Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Beşibiryerde Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Beşibiryerde Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Beşibiryerde Rüya Tabiri , Rüyamda Beşibiryerde Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Beşibiryerde Görmek"

  1. necla dedi ki:

    ruyamda kalabalik cinde afganistandan gelmis bir kari koca benimle sohbet ettikten sonra istedigim bisey olup olmadigini sordular.Bende o an besi bi yerde dedim.okolay dedi hemen cantasindan cikardi ve bana verdi.kirmizi kurdeleye takili guya besi bi yrde ama sayamadigim kadar cok ve buyuk altinlari boynuma taktim.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.