Rüyada Boğa Görmek

Çarşamba, 1 Ağustos 2012, 17:06 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Boğa Görmek Anlamı :

Rüyada Boğa Görmek  Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir. Boğa güreşi olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağının habercisidir.Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir. Kizgin bir boga görmek, yakinda basiniza kötü bir is gelecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada boga görmek güçlü insanlar arasinda yasamaga isaret eder. Kısa zamanda içinde sıkıntı verecek bir dert geleceğine yorumlanır.

Rüyanızda Boğa Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Boğa Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Boğa Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Boğa Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Boğa Rüya Tabiri , Rüyamda Boğa Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Boğa Görmek"

  1. nilüfer dedi ki:

    rüyamda kızgın bir boğanın babamı kovaladığını görüyorum ve ondan kaçıyoruz biyerlere sıkıştırmaya çalışıyoruz ama sıkıştıramıyoruz köşe kapmaca oynuyoruz sankii( boğa iri ve sarı alaca renklerinde)

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.