Rüyada Bölmek Görmek

Cuma, 3 Ağustos 2012, 1:07 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Bölmek Görmek Anlamı :

Rüyada Bölmek Görmek  Rüyasinda bir seyin bir kaç kisi arasinda bölündügünü gören, insaf içinde olup adaletten ayrilmaz. Aksi ise, bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Malini bir veya bir kaç hayir müesse-si arasinda bölüstüren kimse, evladini akrabasindan biri ile evlendirir. Malini kötülük için böldügünü gören kötülük görür. Malini tanimadigi bir takim kimseler arasinda böldügünü görenin isleri bozulur ve gayreti bosa gider.

Rüyanızda Bölmek Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Bölmek Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Bölmek Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Bölmek Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Bölmek Rüya Tabiri , Rüyamda Bölmek Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Bölmek Görmek"

  1. gonca dedi ki:

    rüyamda 2 basamaklı eski taş merdiven vardı.Ben merdiveni sanki kek tarzı birşey yer gibi elimdeki çatal bıçakla 4 e böldüm ve 3 tanesini yedikten sonra birini sonra yerim diyerek kaldırdım.Bunun ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.Lutfedip yorumlayabilirseniz çok memnun olacağım. Saygılar, iyi çalışmalar.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.