Rüyada Çarpmak Görmek

Pazartesi, 6 Ağustos 2012, 1:40 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Çarpmak Görmek Anlamı :

Rüyada Çarpmak Görmek  Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostla karşılaşmaya, tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.Rüyada kendisine yakin bir kimseye çarptigini gören kimsenin, çocugundan veya malindan aynlacaGina delildir. Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostla karşılaşmaya, tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Rüyanızda Çarpmak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Çarpmak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Çarpmak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Çarpmak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Çarpmak Rüya Tabiri , Rüyamda Çarpmak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Çarpmak Görmek"

  1. hatice dedi ki:

    rüyamda bir kağıdın üzerinde patronumla toplama çıkarma işlemi yapıyoruz ben çıkarma işleminde hata yapıyorum sorun yok deyip beni öpüyor. ben de glümsüyorum.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.