Rüyada Dolma Görmek

Pazartesi, 13 Ağustos 2012, 15:24 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Dolma Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Dolma Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Dolma Görmek

Rüyada Dolma Görmek Anlamı :

Yaprak sarması ve her çeşit dolma sürekli rızka, hayatı katlanılır kılan meşru yol ve yöntemlere, monotonluktan kurtulmaya ve rızka delalete eder.Hazır, hemen gelecek kısmettir.

Rüyanızda Dolma Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Dolma Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Dolma Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Dolma Rüya Tabiri , Rüyamda Dolma Gördüm Ne Demektir İyi midir Kötü müdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Dolma Görmek"

  1. NURAY dedi ki:

    MRB.RÜYAMDA ŞERBETLİ TATLI GÖRDÜM,BİR DOLAPTAN DONDURMALAR ÇIKARDIM TATLILARAIN YANINA SERVİS ETMEK İÇİN.AKRABALARIM YİYORDU.VE KOCAMAN BİR KUTUDA AĞZINA KADAR DOLU YAPRAK SARMASI DOLMALAR.SONRA BAKTIM BAYAS YENİMİŞ BİTMİŞ GBYDİ.SİNİRLENİP BİR KISMINI GERİ ALIP KUTUYA KOYDUM AMA KUTU AĞZINA KADAR DOLMADI TABİ AZALIMIŞTI.YORUMLARSANZ ÇOK SEVNRM.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.