Rüyada Duvar saati Görmek

Pazartesi, 13 Ağustos 2012, 15:48 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Duvar saati Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Duvar saati Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Duvar saati Görmek

Rüyada Duvar saati Görmek Anlamı :

Rüyada duvar saati görmek, rüya sahibinin islerinin iyi gitmesine isarettir. Büyük saat görmek ise ölüm haberi almaya isarettir.

Rüyanızda Duvar saati Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Duvar saati Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Duvar saati Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Duvar saati Rüya Tabiri , Rüyamda Duvar saati Gördüm Ne Demektir İyi midir Kötü müdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Duvar saati Görmek"

  1. mustafa dedi ki:

    rüyamda tanıdığım birinin bir küçük bir duvar üzerine bıraktığı büyüklüğü yaklaşık 40cm çapında parlak yuvarlak bir duvarra asılan saati elime aldım hatta bu saati bırakanın adı mehmet.aa mehmet abi bunu almıştı buraya bırakmış ben bunu alimde burada kalmasın dedim ve saati elime aldım ve baktığımda saatin gündüz 11 olduğunu gördüm.bu rüyamın yorumunu alabilirmiyim.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.