Rüyada Koklamak Görmek

Cuma, 21 Aralık 2018, 10:49 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

 

Rüyada Koklamak Görmek Anlamı :

 

Güzel kokulu bir şeyi koklamak sevinç ve ferahlığa ya da nezle gibi basit bir hastalığa, Pis kokulu bir şey koklamak üzüntü ve kedere, çirkin söz işitmeye delalet eder.Koklanılan şey güzel ise huzuru işaret eder.Rüyada güzel kokulu bir seyi kokladigini gören kimse, basit bir hastalik geçirir. Kötü koku, onu koklayan kimse için, çirkin söz veya kederdir.

Rüyanızda Koklamak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Koklamak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Koklamak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Koklamak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Koklamak Rüya Tabiri , Rüyamda Koklamak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Koklamak Görmek"

  1. Hicran dedi ki:

    Ruyamda bilegimde parfum kokusu vardi ve sevgilim bilegimi kokluyodu koklarken cok hosuna gitmisti.

  2. ERSE dedi ki:

    rüyamda sevgilim beni yanına çağırıp seni koklamak istiyorum dedi ve sarıldı bana bende onu kokladım bu ne anlama geliyor ?

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.