Rüyada Mil Görmek

Çarşamba, 1 Mayıs 2019, 11:07 | Bilgi Paylaşımı | 6 Comments
by admin

 

Rüyada Mil Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada mil görmek, erkek çocuğa delalet eder. Bir tabirde mil görmek, Allah rızası için insanların işini yapan kimseye delalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiriRüyada mil görmek, çocuğa, hizmetçiye ya da elçiye delalet eder. Bazen mil görmek, deve adımı ile bin adıma ulaşan bir yolculuğa delalet eder.

 

Rüyanızda Mil Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Mil Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Mil Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Mil Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Mil Rüya Tabiri , Rüyamda Mil Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Mil Görmek"

 1. Süleyman dedi ki:

  Rüyamda sağ işaret parmağımın ucuna yani ilk boğomuma tığ inceliği de mil battı. Derine girmiş bana sürekli acı veriyordu ben acıdn inliyorum sürekli sağlık ocağına gidiyoruz orda acıdan bağırarak inliyorum ama sürekli inliyorum

 2. Zeynep Aktepe dedi ki:

  Rüyada yeni bir işe başladım bayan müdür bana beyaz doktor önlüğü beyaz terlik 8 10 adet dantel mili verdi işle ilgili başka küçük şeylerden verdi. Ben bu milleri ne yapacağım dedim. Örgü örüp bize hediye edersin dedi.

 3. muberra dedi ki:

  Rüyamda ablamın iş işlediği tığ milini gördüm mil çok hoşuma gidip elimde inceledigimi gördüm

 4. emine dedi ki:

  rüyamda 34 gün önce vefat eden kaynanamı gördüm. Görümcemle beraber oturuyorlar ve kaynanam elinde yarım kalan örgü işini bitirmeye çalışıyordu. 3.5 yaşındaki oğlum milin üzerine düşüyor ve mil gözüne batıyor. eşim şehir dışındaymış giderken telefonunu da bırakmış bu yüzden arayamıyorum. Görümcem arabasını almaya gidiyor fakat geri gelmiyor evden aşağıya iniyorum arabaların geçtiği yere fakat hiçbir araba bizi almıyor bu arada çocuğun gözü yok oğluma bakarak diyorum ki ben sana nasıl çakır gözlüm diyecem deyip korkuyla uyanıyorum. sizce nedir?

 5. bilge şahin dedi ki:

  rüyamda mil gördüm eşimle el ele gidiyoruz elimizde bir çift mil küçük bire yumak var

 6. fatih dedi ki:

  mil

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.