Rüyada Oyun kağıdı Görmek

Cumartesi, 14 Ocak 2012, 0:55 | Bilgi Paylaşımı | 5 Comments
by admin

 

Rüyada Oyun kağıdı Görmek Anlamı :

 

Kıskançlık ve çekememezlik hisleriyle dolu kimsenin tasarladığı hile ve desiselere, küçük ve fakat sinsi tuzaklara delalet eder.

Rüyanızda Oyun kağıdı Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Oyun kağıdı Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Oyun kağıdı Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Oyun kağıdı Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Oyun kağıdı Rüya Tabiri , Rüyamda Oyun kağıdı Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

5 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Oyun kağıdı Görmek"

 1. Nihat dedi ki:

  Rüyamda iskambil kağıdını alıp başkasına veriyordum.Bunu bana yorumlar mısınız?

 2. Aylin dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşım elimdeki iskambil kağıdını alarak karmaya başlıyor anlamı ne demek acaba annemde yanımızda ve erkek arkadasım evimizde

 3. Burçin dedi ki:

  hıc tanımadıgım bı kadın bana 2 deste iskambil kagıdı veriyor bnde alıp seviniyorum ama oynamıyorum. neye işsaret sizce ?

 4. anıl dedi ki:

  merhaba.rüyamda akşam vakti havuz başında bir eğlencedeydim.orada kız kardeşim ve arkadaşlarım vardı.etrafa baktığımda az ileride eski sevgilimi ve bahçenin başka bir yerinde de eşimi arkadaşlarıyla gülerek sohbet ederken gördüm.o sırada kız kardeşimle göz göze geldim ve eski sevgilimin bahçede gülün dibine benim için bir kağıt bıraktığını gördüm.gülün dibine gittim bıraktığı kağıda baktım iskambil kağıtlarından sinek vale.onu aldım cebime koydum. anlamı nedir?

 5. hellrose dedi ki:

  merhaba rüyamda 2 arkadaşımla beraberdim 2 tane at vardı birinin üstünde arkadaşım vardı diğer at başka biyerden geldi ve onu öldürüp elimizdeki iskambil kağıtlarını kutsadık sanki elimdeki iskambil kağıtları altın kapladı level atladı gibi bişey oldu yani.nedir manası ?

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.