Rüyada Rüyada Çukur Görmek Görmek

Pazartesi, 6 Ağustos 2012, 19:08 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Rüyada Çukur Görmek Görmek Anlamı :

Rüyada Rüyada Çukur Görmek Görmek  Bir kanali doldurarak orayi geçilecek bir hale getirdigini gören rizkini ve kuvvetini koruyarak onu uygun bir sekilde harcar. Bir yolu, evleri yikarak doldurdugunu gören, zulüm eder. Bir evi yikarak toprak yigini haline getirdigini gören, karisini bosar. Bir yolu yikip doldurarak taninmaz ve geçilmez bir hale getirmek çok günah isledigine isarettir.

Rüyanızda Rüyada Çukur Görmek Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Rüyada Çukur Görmek Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Rüyada Çukur Görmek Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Rüyada Çukur Görmek Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Rüyada Çukur Görmek Rüya Tabiri , Rüyamda Rüyada Çukur Görmek Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Rüyada Çukur Görmek Görmek"

  1. MACİDE dedi ki:

    rüyamda yeşil tarlaların içinde çok derin ve kenarlardan toprak akan bir çukur var ve ben çukurun kenarında oluşan küçük bir patikadan geçiyorum. patikada küçük su sızıntısı ve ayak izleri var. su toprağı yumuşatmış ve geçemiyorum arkadaşım elimden tutup çıkarıyor.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.