Sağlık ile İlgili Deneme

Pazartesi, 12 Mayıs 2014, 4:53 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Sağlık Hakkında Kısa Yazı, Sağlık ile İlgili Deneme

Sağlıklı insan yapmak istediği her şey için vakit ve enerji bulur. Ancak sağlıksız insan hayatının çoğunu ve tüm enerjisini sağlığını geri kazanmak için harcar. Bu nedenle hayatta her şeyin başı öncelikle sağlıktır.

Sağlıklı bir insanın yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Bu kişiler istedikleri zaman deyim yerindeyse dünyanın altını üstüne getirebilirler. Çünkü bu kişilerin hem sürekli uğraşalar gereken bir hastalıkları yoktur hem de bu kişiler her zaman bir amaç edinerek hayata bağlanırlar. Sağlıksız kişiler hastalıkları sebebiyle hep acı çekerler ve bu acıyı dindirmek için tedavi yöntemlerini ararlar. Bu da hem zaman hem para kaybı demektir. Bu şekilde yaşayan bir insan başka hiçbir şey yapmak istemez.

Sağlıksız kimseler yaşama sevinçlerini de kaybeder. Kişi sağlık problemleri ile uğraşmaktan yaşamdan zevk almamaya başlar. Böylece hiçbir şey yapamayacak hale gelir. Bu nedenle her şeyin başının sağlık olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Sağlık İle İlgili Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.