Sağlık Meslek Lisesi Kayıt Tarihleri – Tarihi Ne Zaman – 2011

Salı, 20 Temmuz 2010, 16:41 | Bilgi Paylaşımı | 7 Comments
by admin

26 Temmuz’da açıklanan olan 2011  Ortaöğretim Yerleştirme sonuçlarına göre bir Anadolu Lisesine kayıt hakkı kazananöğrenciler kazandıkları okullara 1 – 5 Ağustos 2011 tarihleri arasında kayıt yaptırabilecek. Öğrencinin kazandığı liseye 5 Ağustos 2011 saat: 17:00′ye kadar kayıt yaptırması gerekiyor. Yedek listeden kazanan öğrencilerin yedek yerleştirme sonuçlarını ve kayıt tarihlerini takip etmeleri gereklidir.

Sağlık Meslek Lisesi Kayıt Tarihleri

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Sağlık Meslek Lisesi Kayıt Tarihleri – Tarihi Ne Zaman – 2011"

 1. eyyüp yıldırım dedi ki:

  ben mesleki açık öğretim lisesinde okuyorum sağlık meslek lisesine nasıl geçebilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim

 2. ELİF dedi ki:

  MERHABA ADIM ELİF SBS NOTUM DÜŞÜK BEN DE DİPLOMA NOTUYLA BİR SAĞLIK MESLEK LİSESİNDE OKUMAK İSTİYOM. DİPLOMA NOTUM 75 . İSTANBUL DA BEYLIKDUZUNDE OKUYOM ACİL BİR LİSE SÖLEMENİZİ İSTİYOM . LÜTFEN YARDIM E3EDİN . ŞİMDİDEN SAOLUN

 3. deniz dedi ki:

  arkadaşlar benim diploma notum 6. sınıfa 83 7.sınıfta 85 8.sınıfta 89 ama sbsm düşük acaba diploma notuna qöre sağlık meslek lisesine qidebilirmiyim
  lütfen açil :D

 4. ece turan dedi ki:

  bu arada sorumun cevabı nereye verilecek ?

 5. ece turan dedi ki:

  merhaba sağlık meslek lısesine girmek istiyorum 1 sene duz lısede okudum fakat sınıfta kaldım simdi acık lıseden lıse 1 okuyorum saglık lısesine gecebilirmiyım henuz 16 yasındayım ?

 6. umut dedi ki:

  bende sbsden 350 puan aldım gidilirmi yaf çok istiyom gitmeyi acil tıpa

 7. akturk dedi ki:

  sbs oyp 353 puanla 75 de diploma notumla hangi sağlık meslek lisesine gidebilirim

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.