Sağlıktan Büyük Zenginlik Yoktur Kompozisyon

Cuma, 23 Kasım 2018, 22:18 | Ödev | 3 Comments
by ozge2017

sağlık ile ilgili görsel sonucu

Her insan için bu hayatta değişmeyecek olan ve önem bakımından ilk sırada gelen bir kavram vardır ki, o da sağlık olmaktadır. Her insan hayata tutunmak ve dilediği gibi yaşamak için her şeyden önce sağlıklı bir insan olmaya ihtiyaç duymaktadır. Bir insanın sağlığının yerinde olması, onun sahip olabileceği en önemli değerdir. Sağlığı yerinde olmayan bir insanın hayalleri ya da istekleri de olmayacağı için yine ilk olarak düşüneceği şey sağlığı olmaktadır. Bizler de bu konu ile ilgili yayınlamış olduğumuz bu yazıda, sizlere sağlıktan büyük zenginlik yoktur kompozisyon kısaca bilgi vereceğiz.

İnsanlar kimi zaman sağlığın ne kadar önemli olduğunu unutur ve başka istekler ve başka zevkler peşine düşer. Bir insanın çok parasının olması, o insanı sağlıklı bir insan yapmayacağından dolayı ilk sırada gelen her zaman sağlık olmaktadır. Sağlıklı bir insan çok para kazanabilir fakat çok parası olan bir insanın kimi durumlarda sağlığını geri getirmek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle insanların öncelikle sağlıklarına önem vermeleri ve sahip olduklarının kıymetini bilmeleri gerekmektedir.

Sağlıklı bir insan kendisini hem bedenen hem de ruhen iyi hisseden insandır. Hayatının en önemli zamanlarında kendisini zinde hisseder ve bir insanın kendisini zinde hissetmesi onu mutlu etmeye yetecek değere sahip olur. Bu nedenle her insanın öncelikle sağlığını düşünmesi gerekmektedir.

Sağlıktan Büyük Zenginlik Yoktur Kompozisyon Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Sağlıktan Büyük Zenginlik Yoktur Kompozisyon"

  1. kaan dedi ki:

    güzel

  2. hanife dedi ki:

    hiç guzel olmamış hatta cevaptan emin degilim.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.