Şampiyonlar Ligi Yarı Final Eşleşmeleri 2011

Cuma, 18 Mart 2011, 15:00 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Avrupa’nın 1 numaralı futbol organizasyonu Devler Ligi Arenası’nda çeyrek ve yarı final kuraları çekildi. Shakhtar Donetsk’le tarih yazan Mircea Lucescu’yu yarı final yolunda çok zorlu bir rakip bekliyor.  İşte Şampiyonlar Ligi EŞLEŞMELERİ:

Shakhtar Donetsk’le tarih yazan Mircea Lucescu, yarı final yolunda Barcelona ile eşleşti. 7 yıl sonra çeyrek finale kalan Real Madrid ise, tarihinde ilk kez son 8 oynayan Tottenham Hotspur’la rakip oldu.

İki İspanyol devi eğer çeyrek finalde rakiplerini aşarsa yarı finalde buluşucaklar. Ve 1.5 ay içinde 4 kez karşı karşıya gelmiş olacaklar.

Çeyrek finalin en ilgi çeken eşleşmesi ise İki İngiliz takımı Chelsea ile Manchester United’ın birbirine rakip olması oldu.  Son Şampiyon Inter ise Alman Schalke ile kozlarını paylaşacak.

Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde ilk maçlar 5-6 Nisan, rövanşlar ise 12-13 Nisan tarihlerinde oynanacak. Yarı finalde ilk maçlar 26-27 Nisan, rövanş maçları ise 3-4 Mayıs’ta oynanacak. Şampiyonlar Ligi Finali ise 28 Mayıs tarihinde Londra’daki Wembley Stadyumu’nda oynanacak.

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ
Schalke 04 / Manchester United
Real Madrid / Barcelona

2011 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri,Şampiyonlar Ligi Yarı Final Eşleşmeleri 2011,Şampiyonlar Ligi Eşleşmeleri,18 Mart 2011 Şampiyonlar Liginde Yarı Final ve Çeyrek Final Eşleşmeleri,Şampiyonlar Ligi

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.