Samsung Galaxy Note 4 Çıkış Tarihi

Cuma, 21 Mart 2014, 19:30 | Genel | 0 Yorum
by tayyar

Samsung Galaxy Note 4 Çıkış Tarihi, Samsung Galaxy Note 4 Özellikleri, Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Hakkında Bilgi Vereceğiz.

Her gün her bütçeye özel çıkardığı akıllı telefonlarla akıllı telefon piyasasındaki liderliğini kimseye kaptırmayan Samsung firması amiral gemisi Galaxy serisinin son telefonu Galaxy Note 4’ü çıkarmaya hazırlanıyor. Daha bir yıl önce note 3 modelini piyasaya süren ve büyük bir başarı yakalayan Samsung firması Note 4 ile bu başarısını daha da arttırmayı planlıyor.

Galaxy S5 modeli nisan ayında pazara sürülecek. Tahminlere göre Galaxy Note 4 modelinin tanıtımı sonbaharda yapılacak ve kış mevsimi başlamadan da satışa sunulacak. Galaxy Note 4 toz tutmayan ve su geçirmeyen bir yapıda tasarlanacak. IP67 dayanıklılık sertifikasını kısa zamanda alacağı duyurulan Note 4 modeli için fiyat ve özellik tahmini yapmak için ise henüz erken. Note 4 hakkında yeni haberler geldikçe sitemizden duyurmaya devam edeceğiz.

indir

Samsung Galaxy Note 4 Ne Zaman Çıkacak Yazımız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.