>SBS Giriş Kartları Ne Zaman Gelecek? 2010

Pazar, 23 Mayıs 2010, 15:58 | Genel | 0 Yorum
by admin

>6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerinin bugünlerde en çok merak ettiği konu bu: TEOG giriş belgeleri ne zaman gelecek? Biz de bu sorunun yanıtını sizlere vermek için bu yazı dizisini yazıyoruz.

Geçen yılı göz önünde bulundurursak TEOG Sınav Giriş Belgelerinin  bu hafta içerisinde gelmesi gerekiyor. Yani giriş belgenizi 24 Mayıs Pazartesi ile 28 Mayıs Cuma  günü arasında bekleyin. Bazı bölgelere bu belgeler geçen hafta içerisinde de ulaşmış olabilir. Gelmeyenlerin belgesi bu hafta içerisinde kesinlikle ellerinde olacaktır. Kimi okullarda belgeler okula gelmiş olmasına rağmen öğrencilere verilmemektedir. Okul yönetimi genellikle TEOG’ye kısa bir süre kala bu belgeleri öğrencilere verirler. Zaten okul yönetimi bu işin peşine sizden daha fazla düşmektedir; onun için giriş belgem gelmedi ya da gelecek mi diye endişelenmenize gerek yok. Siz sadece TEOG’ye sayılı günlerin kaldığı şu zamanlarda sınava yönelik son hazırlıklarınızı yapın. Ayrıca, unutmayın ki, www. eokulegitim.com sitesi olarak TEOG süresince bu siteden sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu sitede puan hesaplamadan,kontenjlara,ek kontenjanlara,yerleştirmelere kadar her ayrıntıyı sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Ayrıca merak ettiğiniz her konuda yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.