SBS Lise 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları ve Puanları 13 Ağustos 2011

Pazar, 14 Ağustos 2011, 13:39 | Bilgi Paylaşımı | 12 Comments
by admin

TEOG Yedke yerleştirme işlemlerinde 2. yedek yerleştirme sonuçları bugün açıklanıyor. TEOG yerleştirme sonuçlarına göre yedek listede bulunan öğrenciler saat 15:00’ten sonra bir okula kayıt hakkı kazanıp kazanmadığını öğrenebilecek.

13 Ağustos 2015 TEOG 2. yedek Yerleştirme Sonuçlarınızı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın
13 Ağustos 2015 TEOG 2. yedek Yerleştirme Sonrası Anadolu ve Fen Liselerinde Kalan Boş Kontenjanları Görmek İçin Tıklayın

2. Yedek yerleştirme sonuçlarına göre bir liseye kayıt hakkı kazanan öğrenciler 15-19 Ağustos 2011 tarihleri arasında kayıt yaptırabilecekler.

 

12 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "SBS Lise 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları ve Puanları 13 Ağustos 2011"

 1. ramazan dedi ki:

  arkadaşlar bende giremiyom lütfen yardım edin

 2. ceren dedi ki:

  “Öğrenci OGES yerleştirme listelerinde bulunamadı!” Bunun ne demek olduğunu bilen var mı acaba? az önce listeleri kontrol ettim ve böyle birşey çıkıyor. Anlayamadığım bayramda bile kayıtlar durmuşken 4. ek yerlerştirme kontejanları tercih ettiğim okulda arttı, bu nasıl oluyor böyle birşey nasıl mümkün! Okul müdürlerinde şifre olduğu ve araya öğrenci soktukları gibi saçma şeyler söyleniyor, bununla ilgili bilgisi olan var mı?

 3. Mehmet ceylan dedi ki:

  Ben yedekte 51.siradayim gelmesi mumkun deil 2.tercihler ne zaman yapiliyor bi fikri olan yazsin cabukkkkkkk

 4. Aslıhan dedi ki:

  ya ben 1. yerleştirmelerde kazanamadım 2. yerleştirmelere giremiyorum fikri olna varmı nasıl girebilirim ne olur yardımcı olun

 5. halil dedi ki:

  abaza mesleqe gelin ,d

 6. demet dedi ki:

  okulların kacıncı yedek öğrenci aldığını nasıl öğrenebilirm.acaba torpil olur mu hakkım elimden alınır mı .

 7. şenay kaya diyorki dedi ki:

  kızım savaştepe öğretmen anadolu liseye kayıt ettirdim ama okulun durumu kötü balıkesirde yani ailesin yanında okuması istiyorum bana yol gösrerin hangi lise gidebilir puanı 436,577

 8. Elf dedi ki:

  Arkadaşlar ben okula işlem yaptırdım ama Öğrenci OGES yerleştirme listelerinde bulunamadı!
  diyor ve giremıyorum ne zaman açıklanacak bilgi verin lütfen

 9. Elf dedi ki:

  Arkadaşlar bendede Öğrenci OGES yerleştirme listelerinde bulunamadı! yazıor ve ben okula işlem yaptırmıstm bilgisayardan qiremıorm yardımcı oLrmsnz

 10. dilara dedi ki:

  arkadaşlar ben de girmedim bir türlü nasıl gireceğiz

 11. ömer dedi ki:

  arkadaşlar ben giremioyrum buraya acaba nasıl girdiğiniz söyleyeblr msnz ?

 12. ayşe nilgün kara dedi ki:

  Ben ilk yerleştirmelerde de gitmek istediğim okulun iki yüz otuzuncu sırasındaydım; ikinci yedek yerleştirmelerde de iki yüz otuzuncu sıradayım. Benim yedek sıramın yükselmesi gerekmez miydi?

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.