SBS – Tercih Edilecek Okullar Hakkında Nasıl Bilgi Edinilir

Salı, 13 Temmuz 2010, 11:19 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

Tercih edeceğim okul ya da programlarla ilgili nasıl bilgi sahibi olabilirim?
Tercih etmeyi düşündüğünüz okul ve programlarla ilgili detaylı bilgileri Bakanlık tarafından www.oges.meb.gov.tr adresinde yayınlanan okul tanıtım bilgilerini kullanarak, tercih etmeyi düşündüğünüz okulun web sitesinden bilgi alarak ya da okulu ziyaret ederek, tercih konusunda uzman kişi ve kurumlara başvurarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tagged with:

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "SBS – Tercih Edilecek Okullar Hakkında Nasıl Bilgi Edinilir"

  1. esra dedi ki:

    arkadaşlar ben bir okul keşvettim. okul ankarada çankaya diyor ama eskişehir yolu üzerinde.çankaya tarım anadolu ve tarım meslek lisesi :) adı size cazip gelmeyebilir fakat labaratuar bölümünü araştırdım ve o bölüm liseden mezun olunca 3 farklı şekilde iş bulabiliyor. 1- direk tarım köy işleri sizleri işe sokuyor 2- kpss’den 64 gibi düşük puanla memur olabiliosun (kendi mesleğinizle) 3-özeldede çalışma imkanları çok yüksek. sizlerle paylaşıyım dedim

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.