Sınavsız İkinci Üniversite Diploması

Pazartesi, 9 Eylül 2013, 21:25 | Eğitim ve Öğretim | 1 Yorum
by admin

Sınavsız ikinci üniversite, sınavsız 2. üniversite okuma

İstanbul Üniversitesi üniversite mezunlarına yeni bir diploma şansı veriyor.Dünyanın en iyi 400 üniversitesi arasında yer alan İstanbul Üniversitesi milyonlarca lisans mezunlarına ikinci bir üniversitenin kapılarını aralıyor. İkinci diploma olarak coğrafya, felsefe, iktisat, işletme, sosyoloji, tarih gibi lisans programlarında diploma verecek olan İstanbul Üniversitesi yeni öğrencilerini bekliyor.

osym

Derslere uzaktan online olarak katılacak olan öğrenciler bulundukları şehirden ya da evlerinden ayrılmak zorunda kalmayacaklar. Öğrenciler ara sınavlarını online olarak yapacak olup final sınavlarını ise en yakın sınav merkezlerinde yapacaklar. Böylelikle öğrenciler İstanbul Üniversitesi gibi dünyanın en iyi üniversitelerinden birinden diploma alma şansı elde edecekler.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Sınavsız İkinci Üniversite Diploması"

  1. VUSLAT NİLAY DEDE dedi ki:

    muğla milas sıtkı koçman meslek yüksek okulu restorasyon 2003 bitiremedim.ayvalık myo restorasyon 2014-2015-2016-2017 dönemine yerleştirilebilirmiyim sınavsız.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.