Sitemizde Yazar Olun – Bilginizi Paylaşın – Binlerce Kişiye Ulaşın

Perşembe, 27 Ocak 2011, 20:05 | Genel | 1 Yorum
by admin

Bazı konularda bilgi sahibi misiniz? Bildiklerinizi paylaşmak mı istiyorsunuz? Bir konu hakkında internette yeterince bilgi olmadığına mı inanıyorsunuz? Aradığınız sorunun cevabını bulamıyor musunuz?  Sizin gibi olanlarla en kısa sürede bir platform kurup tartışma ortamı mı oluşturmak istiyorsunuz?  Eğer cevabınız evet ise, eokulegitim.com‘a yazar olmak için hemen başvurun.

  • Sitemizde özellikle sınavlar ile ilgili ziyaretçilerimiz bizlerden birçok sorunun cevabını istemekte. Ve çoğu zaman mevcut yazarlarımız bunlara cevap vermekte geç kalıyor.  Aramızda sizleri de görmek istiyoruz.
  • Eğitim mecrasının hangi aşamasında olursanız olun. Sınavların (TEOG,YGS,LYS,KPSS,AÖF,DGS,ÜDS,ALES,AÖL vb.) hangisiyle ilgili durumda olursanız olun. Eğer sorun ya da sorularınız var ise ve özellikle sizin gibi aynı sorun-soruyla ilgilenen birçok kişi olduğuna inanıyorsanız, buyrun yazınızı ya da sorunuzu yazın.
  • Yazdığınız yazı 1 dakika içerisinde Google Arama sonuçlarına yansıtılır. Ve arayan kişiler sizin yazınızı anında bulur, okur ve yorumlamaya başlarlar. Bu şekilde sorulara ve sorunlara çözüm bulunmaya çalışılır; tartışma ortamı oluşturulur.
  • Yazacağınız yazı ya da sorunuz sadece 5-10 kişiyi ilgilendirebilecek çok özel yazılar olmamalıdır.Geneli ilgilendirmelidir. Bu şekilde sorularınıza yorum kutucuklarından cevap almaya çalışınız.
  • Yazacağınız yazının başlığı en fazla 65 karakter olacaktır. Başlık yazarken, Google aracılığıyla yazınızı okumak için sitemize gelecek olan ziyaretçileri düşünerek başlığınız yazınız. Örneğin: KPSS kılavuzunda yer alan “Sınıf ve Derece” kavramlarının anlamını öğrenmek isteyenlere bilgi vermek istediğinizi varsayalım. Yazı Başlığınız şu şekilde olabilir:2011 KPSS Kılavuzunda Yer Alan Sınıf ve Derecenin Anlamı” …
  • Şu şekilde bir başlık yanlış olacaktır: “Sınıf ve derecenin ne demek Olduğunu Buldum-Biliyorum”
  • Makalenizi yazarken Türkçe’nin kurallarına uymaya, yazınızın açık ve anlaşılır olmasına dikkat ediniz.Ayrıca reklam amaçlı yazılar yazılamayacaktır.

Yazar olmak ve yazı yazmak çok kolay. Hemen  bilgi@eokulegitim.com adresine “Yaşınız,İlgili olduğunuz yada paylaşım yapmak istediğiniz alan ve yazar olmak istediğinizi belirtir e-posta gönderin. Yazarlık kaydınız hemen oluşturulup, kullanıcı adınız ve şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.” Bu bilgilerle sitemizin sağ alt kısmında yer alan giriş butonuna basarak giriş yapacak ve yazı yazıp yayınlamaya başlayacaksınız.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Sitemizde Yazar Olun – Bilginizi Paylaşın – Binlerce Kişiye Ulaşın"

  1. neslihan dedi ki:

    ya madem düz lise mezunlarına kadro açmayacaklar neden sınav yapıp umutlandırıyorlar yazıklar olsun bizi bu hallere düşürenlere

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.