Sonbahar Dönemi KPDS Soruları ve Cevapları 20 Kasım 2011 ÖSYM

Perşembe, 17 Kasım 2011, 21:30 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

KPDS, bu pazar günü yapılacakYabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için düzenlenen KPDS, 20 Kasım Pazar günü yapılıyor. 20 Kasım 2011 Sonbahar Dönemi KPDS Soruları ve Cevapları sınavdan hemen sonra bu sayfadan yayınlanacaktır …

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için düzenlenen Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS), 20 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek.

Sınav, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) Adana, Ankara, Antalya, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Malatya, Samsun, Sivas ve Trabzon ile Lefkoşa’da yapılacak.

Öte yandan yaşanan deprem nedeniyle Van’da sınav yapılmayacak. Van SınavMerkezinde sınava girecek kişiler, Bitlis Eren Üniversitesi yerleşkesinde sınava alınacak. Bu adaylar, hangi sınav binasında ve hangi salonda sınava gireceklerini gösteren yenilenmiş sınava giriş belgelerini ÖSYM’nin ”http://ais.osym.gov.tr” adresinden edinebilecek.

Sınav, Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Danimarkaca, Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, KPDS Macarca, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Ukraynaca ve Yunancadan yapılacak. Saat 9.30’da başlayacak sınavda, 80 soru için 3 saat süre verilecek.

20 Kasım 2011 KPDS Soruları ÖSYM, KPDS Soru ve Cevapları ÖSYM 20.11.2011, Sonbahar Dönemi KPDS Soruları ve Cevapları İndir 20 Kasım 2011, Kamu Personeli Dil Sınavı Soruları 20 Kasım , KPDS Soruları ve Cevap Anahtarı ÖSYM

20 Kasım 2011 Pazar

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.