Soru Cevap

Eokulegitim.com olarak, artık ziyaretçilerimizin de sitemizde yazı yayınlaması uygulamasını başlattık.  Bir konu hakkında bilgi mi edinmek istiyorsunuz ? Ya da yayınlatmak istediğiniz bir makaleniz mi var ? Görüşlerinizi , sorularınızı kayıt olmadan hemen yazmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde yazınızı yazın dakikalar içerisinde sitemizde yayınlansın. Sorunuza ya da makalenize birçok yorum(cevap) geleceğinden emin olabilirsiniz.
Önemli Uyarı: Türkçemizin yazım (imla ) kurallarına uymayan , Türkçede yer almayan harfler(karakterler) içeren , küfür-hakaret-müstehcenlik vb. uygunsuz sözler ya da resimler içeren yazılar kesinlikle onaylanmaz.

Yazınızı yada Sorunuzu Yazarken Aşağıdaki Kurallara Uymanız Gerekmektedir.Lütfen önce aşağıdaki kuralları okuyunuz. Aksi halde yazınız onaylanmayacaktır.

[tdomf_form1]

Kurallar:

  1. Name (İsim ) kısmına gerçek adınız ya da rumuz kullanabilirsiniz.
  2.  E-mail kısmına gerçek mail adresinizi yazarsanız, sorunuz cevaplandığında ya da değerli makalenize(yazınıza) yorum yapıldığında mail adresinize bilgi yollanır.
  3. Yazı Başlığı  kısmına yazınızın ya da sorunuzun başlığını girmelisiniz. Bu kısımdaki başlığınız toplamda 80 karakteri geçmemelidir. Yazı başlığınız ziyaretçilerin , yazınızı Google arama motorunda bulmasına uygun olmalıdır.    Örnek uygun başlık : YGS’de Başarılı Olmak İçin Neler Yapılmalıdır ?  Örnek uygun olmayan başlık:  yqsde başarılı olabilirmiym acaba arkadaşlar
  4. İçerik kısmı sorunuzun ya da makalenizin ana metninin olacağı bölümdür, sorunuzu net ve açık bir şekilde yazmalısınız. Eğer bir makale ya da yazı yayınlayacaksanız yine yazınızı içerik kısmına yazmalısınız.Yazınıza resim ekleyecekseniz resim simgesine tıklayarak-resmin adresini girerek yazınıza resim de ekleyebilirsiniz. Bu kısmı istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.
  5. Son adım olarak , içeriğe yazınızı yazdıktan sonra Gönder tuşuna basarak yazınızı yayınlayın. Yazınız ya da sorunuz artık Google arama motorunda ve Facebook sayfamızda yerini alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir