Sosyal Bilgiler 8. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

Pazar, 7 Ekim 2012, 18:22 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı 8. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi 2. Dönem 2. yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları aşağıda yer alan süre sayımının sonunda belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. İndirmek İçin üzerlerine tıklayın.İşte sorular:

Lütfen yorum kutucuğundan bizlere teşekkür ve görüşlerinizi iletiniz.(Kayıt olmaya gerek yoktur – Ayrıca lütfen! edep dışı mesaj yazmayalım.)

e okul veli bilgilendirme sistemi

8. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları İndir,8. Sınıf Sosyal Bilgiler Yazılı Soruları 2016 2017, 8. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi İkinci Dönem 2. Sınav Soruları 2016 2017,8. Sınıf Sosyal Bilgiler Yazılı Soruları 2016 2017, 8. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi İkinci Dönem 2. İkinci Sınav Soruları 2016 2017, 8. Sınıf Sosyal Bilgiler Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları ,Sosyal Bilgiler Yazılı Soruları

Tagged with:

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Sosyal Bilgiler 8. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Soruları"

  1. Mücahit Mert dedi ki:

    iyi yani fena değildi qardesim…

  2. baybars dedi ki:

    Merhabalar sayın site yöneticileri bu siteye emek verip hazırlamışsınız teşekkürler; yalnız bu siteyi ne bir öğretmen olarak öğrencilerime, ne de bir veli olarak çocuklarıma tavsiye edemem; çünkü çok edep dışı ve gayri ahlaki sözcükler yer almaktadır. Yorumların yayınlanmadan önce denetimden geçirilmesini rica ediyorum. Teşekkürler.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.