Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer Konulu Kompozisyon

Salı, 17 Mayıs 2016, 12:18 | Genel | 4 Comments
by ozden

Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer Ne Demektir, Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer Konulu Kompozisyon

İnsan bazen olumsuz durumlarla karşılaştığında çok canı yanar ve böyle olunca her olaya daha temkinli yaklaşır. İnsan başına gelen olumsuzluklardan ders aldığında daha kötü olaylarla karşılaşmamak için dikkatli olmaya çalışır.

Hayatta kötü durumlara düşmememin en temel yolu davranışlarımızda tedbiri elden bırakmamaktadır. Bazı insanlar bu konuyu önemsemezken bazıları da bu konuda çok hassastır. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer, sözü bu durumda tedbirli olan insanlar için söylenen bir sözdür. Zor durumda kalmamak için bu tarz konularda önlemi elden bırakmamak en doğrusu olacaktır.

Hayatın bize sundukları her zaman iyi şeyler olmayabilir. Unutmamak gerekir ki beterin beteri vardır ve başımıza gelen kötü şeylerin daha da kötüleriyle karşılaşmamız olasıdır. Bu nedenle daha kötüsünü yaşamamak için her zaman dikkatli olmak gerekmektedir.

Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer Konulu Kompozisyon"

 1. Kathy dedi ki:

  there is this short, but poignant piece by Beth Ann of The Heir to Blair, Heart & Enmcnrageoeut For The Mommas with Bottles. I solely bottle-fed Eddie and I am going to do it again with Charlie.  I’ve been struggling

 2. Ali dedi ki:

  teşekkürler çok saolun inşallah bana yardımcı olur

 3. Ali dedi ki:

  teşekkürler çok saolun

 4. ceren dedi ki:

  örnekler ne olabilir

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.