THY Türk Hava Yolları Personel Alımı ve Başvuru Formu

Çarşamba, 5 Aralık 2018, 13:21 | Bilgi Paylaşımı | 5 Comments
by admin

Türk Hava yolları yeni pilot alımları yaparak aldığı yeni uçaklarda ki seferleri eksiksiz tamamlamak ve dünya çapında bir hizmet kalitesi için uzman kabin memurları ve hosteslere gereksinim duymaktadır. 2011 Yılı Türk Hava Yolları İşçi Personel Alımı Açıklaması Şu Şekilde:

THY insan kaynakları biriminin açıklaması:

Bir ilgi olarak başlayan havacılık, Türk Hava Yolları’nda tüm çalışanlarımız için, kısa zamanda bir tutkuya dönüşmektedir. Bünyemizde yer alan 30’a yakın faaliyet alanında bu tutku yaşatılmaktadır.

Türk Hava Yolları geleceğini kendisinde çizmeyi düşünenler için, birbirinden farklı pek çok uzmanlık alanı ile zengin bir kurum yapısına ve insan kaynağına sahiptir. Zincirin halkalarını oluşturan faaliyet alanlarımızın tümü, birbiri ile entegre ve koordinasyon içinde çalışmaktadır. Kuruluşa bağlılık ve etkin takım çalışması, çalışanlarımız arasında en baskın ortak değerlerdir. Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ve paylaştıkları değerlerin, her zaman Ortaklığımız’ın hedefleri ve kültürü ile uyum içinde olmasına özenİnsan Kaynakları gösterilmektedir.

Siz de Türk Hava Yollarında çalışmak istiyorsanız Türk hava yolları personel ailesine katılarak hemen iş başvurusunu yapınız.

THY insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız

2011 THY Personel Alımı Başvuruları, Türk Hava Yolları Personel Alım İlanı ve Başvuru Şartları 2011, Türk Hava Yolları THY İşçilik Personel Başvuru Formu 2011, Türk Hava Yolları İşçi Alımı

5 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "THY Türk Hava Yolları Personel Alımı ve Başvuru Formu"

 1. Engin dedi ki:

  25 03 1979 erzincan dogumluyum
  25 yıllık aşçıyım sizlerle çalışmak istiyorum..
  05063741019

 2. Aylin dedi ki:

  1979 doğumluyum lise mezunu hty çalışmak istiyorum.

 3. caner dedi ki:

  1995 doğumluyum lise son sınıftayım lise bittikten sonra thy da çalışmak istiyorum

 4. ferit kaya dedi ki:

  silahsız özel güvenlik elamanıyım 2yıllık deneyimim var 25yaşındayım bekarım her vardiyede calışa bilirim tel.***4621047nolu sizinle calışmaktan şeref duyarım lise mezunuyum

 5. buket dedi ki:

  1989 dogumluyum muhasebe onlısans programını bıtırdım 1.5 yıılık cagrı merkezı deneyımım var. 5ay ınbound 1 yıl ıse outbound winback ekıbınde calıstım thy gırmeyi cok ıstıyorum

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.