Toplumuzla, Kültürümüzle ve Eğitimimizle İle İlgili Karşımıza Çıkan Sorunları Nasıl Çözeriz

Pazar, 23 Mart 2014, 15:00 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Günlük Hayatta Karşılaştığımız Sorunlara Çözümler, Toplumuzla, Kültürümüzle ve Eğitimimizle İle İlgili Karşımıza Çıkan Sorunları Nasıl Çözeriz

Günlük hayatımıza devam ederken birtakım sorunlarla karşılaşır ve bu sorunların çözümleri için birtakım yollara başvururuz. Toplumla ilgili karşılaştığımız sorunlarda genellikle ilgili yerle başvurulur. Bu sorunlar eğer ki resmi bir özellik taşıyorsa bu durumda ilgili yerlere şikayet dilekçesi vererek sorunumuzun çözümü için yardım ederiz.

Kültürle ilgili yaşadığımız sorunlar genellikle kuşak çatışmasından ya da farklı görüşlerden kaynaklanır. Bu durumda çoğu zaman bir çözüm yolu bulunamaz ve herkes kendi savunduğu görüşe göre kendi fikir dünyasını oluşturur.

Eğitimimizle ilgili bir sorun yaşadığımızda ise ailemizden, okul idaresinden ve öğretmenlerimizden yardım isteriz. Onlar bize bazı fikirler verirler. Onların yönlendirmeleri doğrultusunda sorunlarımızı çözmeye çalışırız.

Öğrenciler Karşılaştıkları Sorunları Nasıl Çözer Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.