Türk Savaş Uçakları Kandilde PKK Hedeflerini Vuruyor 17 Ağustos 2011

Çarşamba, 17 Ağustos 2011, 22:26 | Genel | 0 Yorum
by admin

Kandil'e hava harekatıTürk savaş uçakları Kandil ve Zap’taki PKK hedeflerini vuruyor. Son gelen haberlere göre Türk savaş uçakları kandilde belirli hedefleri bombaladığı gelen bilgiler arasında. Kandil Zap

bölgesi, Diyarbakır’dan kalkan uçaklar tarafından saat 20:00’den beri bombalanıyor. Hedefler Heronlarla tespit edildi.

Alınan bilgiye göre, Diyarbakır 2’inci Hava Kuvvet Komutanlığı 8’inci Ana Jet Üssü’nden öğleden sonra başlayan hareketlilik akşam saatlerine doğru en üst seviyeye ulaştı. Ard arda havalanan F-16 savaş uçakları sınırı geçerek terör örgütü PKK’nın kamplarını bombalamaya başladı. Kandil ve Zap kampları Türk savaş uçakları tarafından vuruluyor.

“BUNDAN SONRA KONUŞULMAZ, YAPILIR”
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde 12 askerin şehit olduğu mayınlı saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bundan sonra konuşulmaz, yapılır.Artık her şeyi olunca göreceğiz. Ramazan ile ilgili sabrımız bitmiştir. Bundan sonra söz değil uygulama zamanıdır. Teröristlere buraları asla terketmeyeceğiz. Teröre mesafe koymayanlar da bedelini ödeyecekler” demişti.

17 Ağustos 2011

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.