Üniversite Bölümleri Tanıtımı Meslekler Rehberi 2011

Pazartesi, 27 Haziran 2011, 22:14 | Genel | 0 Yorum
by admin

2011 LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) maratonu sona erdi. LYS Sonuçları Yüksek Öğretim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ÖZCAN’ın verdiği bilgilere göre en geç 15 Temmuz Cuma gününe kadar açıklanacak. Üniversite adayları LYS sonucunu öğrendikten sonra tercih süreci başlayacak. Üniversite tercih işlemlerinin en geç 20 Temmuz 2011 tarihi itibariyle başlayacak. Bu noktada üniversite adaylarının seçecekleri bölümün geleceği ve popülaritesi hakkında yüzeysel de olsa bilgi sahibi olmalarında yarar vardır. Bu sebeple bütün bölümlerle ilgili tanıtımları ve mesleklerin geleceği ile ilgili bilgileri sitemize ekledik. Aşağıdan istediğiniz bölümü seçerek hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Üniversite Bölüm Tanıtımları,Meslekler Rehberi 2011,YGS LYS Üniversite Tercihleri Hangi Bölümü Seçmeliyim 2011,Üniversite Tercihleri Hangi Bölümün Geleceği Var,Meslek Bölüm Tanıtımları 2011

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.